Catacumbo Navah Zindanı

Colapsar
X
  • Filtrar
  • Tiempo
  • Mostrar
Limpiar Todo
nuevos mensajes

• Catacumbo Navah Zindanı

Merhaba,

Bu konu da sizlere Catacumbo Navah zindanını tanıtacağız ve hangi baş düşmandan hangi sınıf için eşya elde edebilirsiniz bilgisini bulabilirsiniz.

1. Kapı ( Anahtar ) Comandante rata guerrera

Zindanın 1. bölümünde ki kapıları ve baş düşman alanının kapısını açmaktadır.

Baş düşmanlardan elde edebileceğiniz eşyalar

2. Yarı Baş Düşman Guardian Golem ve Frore Talos

Guardian Golem : Cubo de la Sagrado, 98 level tüm sınıfların zırhı ve esencia de vrocyan ( 32 adet )

Frore Talos : Cubo de la Sagrado, Antigua piedra brillante del conocimiento ( 12 adet ) ve esencia gran conquistador ( 1 adet )

3. Baş Düşmanlar

Kakanteros oscuro : 98 level Savaşçı sınıfı zırhlar, 100 level Savaşçı sınıfı silah ve Cubo de la Sagrado

Reina de la nieve maligna : 98 level KaraBüyücü sınıfı zırhlar, 100 level Karabüyücü sınıfı silah ve Cubo de la Sagrado

Rey İnfernal : 98 level silahtar sınıfı zırhlar, 100 level silahtar sınıfı silah ve Cubo de la Sagrado

Senor oscuro Lihita : 98 level paladin sınıfı zırhlar, 100 level paladin sınıfı silah ve Cubo de la Sagrado

Oscuro alado : 98 level akbüyücü sınıfı zırhlar, 100 level akbüyücü sınıfı silah ve Cubo de la Sagrado

Valista oscura : 98 level okçu sınıfı zırhlar, 100 level okçu sınıfı silah ve Cubo de la Sagrado

Demoravan oscuro : 98 level hançer sınıfı zırhlar, 100 level hançer sınıfı silah ve Cubo de la Sagrado

Catacumbo Navah zindanı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz daha şeyler varsa bu konu altından bizlere ulaşabilirsiniz.

Selamlar !
    Editado por última vez por Nimbus; http://forum.texyon.com/member/541-nimbus en 12-05-2016, 12:24 PM.

Merhaba Sayın Nimbus
    Bu boss'ları tek seferde mi kesebiliyoruz yoksa her girişte farklı bir boss mu karşımıza çıkıyor ?
    RiSKYouRLiF3

Comentario

bu zindana nasil giriliyor

Comentario

Originalmente publicado por amiral Ver Mensaje
        bu zindana nasil giriliyor
        Merhaba,

Catacumbo Navah anahtarı ile Heristumda ki zindan girişinden girebilirsiniz.

Comentario

peki anahtari nasil bulacaz üretiliyormu yoksa slottan felan mi düsüyor

Comentario

Originalmente publicado por amiral Ver Mensaje
            peki anahtari nasil bulacaz üretiliyormu yoksa slottan felan mi düsüyor
            Daha önce ki heriustum harita tanıtımı kılavuzumuzu incelerseniz tüm detayları bulabilirsiniz.

Comentario

Nimbus peki birşey soracağım mesela diyelim pt de kri silahtar akruh var ptdei karakterlere göremi boss cikiyor yoksa rastgele mi 3 kere girmiştim 1 pala 1 silahtar 1 akruh 2 paladin 1 akruh boss çıkmıştı da bilgilendirirseniz sevinirim

Comentario

Originalmente publicado por katledici Ver Mensaje
                Nimbus peki birşey soracağım mesela diyelim pt de kri silahtar akruh var ptdei karakterlere göremi boss cikiyor yoksa rastgele mi 3 kere girmiştim 1 pala 1 silahtar 1 akruh 2 paladin 1 akruh boss çıkmıştı da bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba,

Baş düşmanlar rastgele çıkmaktadır.

Comentario

Nimbus , baş düşmanlardan silah düşme oranı ne kadardır ya da düşmeme oranı?

Comentario

valla ben bugun 2 tane 100 elvel silah düsürdüm

Comentario

Originalmente publicado por Earthquake Ver Mensaje
                      Nimbus , baş düşmanlardan silah düşme oranı ne kadardır ya da düşmeme oranı?
                      Merhaba,

Normal harita slot ve baş düşmanlara göre eşya düşürme oranı daha düşük durumda diyebiliriz.

Comentario

Originalmente publicado por Nimbus Ver Mensaje
                        Daha önce ki heriustum harita tanıtımı kılavuzumuzu incelerseniz tüm detayları bulabilirsiniz.
                        Harita tanıtım klavuzu nerede? Bulamadım da.

Comentario

Blaede Alttaki yazılara tıkla.

Heristum Canavarlar
                          Heristum Harita
                          Heristum Drop

RiSKYouRLiF3

Comentario

Originalmente publicado por RiSKYouRLiF3 Ver Mensaje
                            Teşekkürler.

Comentario

Trabajando...
                            X